BÉLA CIAO caffe & bistro

/ Śniadania w Łodzi

Masz ochotę na świeże, pyszne śniadanie w miejscu o wysokim standardzie? Zapraszamy do restauracji Bela Ciao, która oferuje urozmaicone menu, w którym znajdziesz wiele propozycji energetyzującego śniadania i lunchu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic do skosztowania naszych przysmaków. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz potrawy, przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów.

Śniadania w Łodzi – zajrzyj do Bela Ciao

Oferujemy pyszne śniadania, tworzone przez doświadczonych kucharzy, specjalizujących się w tworzeniu potraw, jakich nie spotkasz w żadnym innym miejscu. U nas masz szansę skosztować posiłków, opracowanych według autorskich receptur wyjątkowej Szef Kuchni, która jest laureatką prestiżowych nagród i wyróżnień w konkursach kulinarnych.

W naszej restauracji dbamy nie tylko to urozmaicone menu, ale także o atmosferę wnętrza. Działamy już od godzin porannych, dzięki czemu goście, którzy mają ochotę na śniadanie na mieście, mogą skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy na pyszne tosty z wątróbką lub rybą, oferujemy jajka sadzone, a dla miłośników słodkości – pyszne naleśniki i domowe jedzenie.

Śniadania w bistro Bela Ciao – rozpocznij dzień od dobrego smaku!

Nie ma nic lepszego na początek dnia, niż świeża kawa i wartościowy posiłek. Restauracja Bela Ciao oferuje wszystkim gościom szerokie menu, z którego można wybierać potrawy wytrawne i słodkie. Do śniadania proponujemy aromatyczną, świeżą kawę, która doda energii na dalsze godziny.

Poszukujesz miejsca, w którym możesz zjeść smaczne śniadanie w Łodzi? Restauracja i kawiarnia Bela Ciao to najlepsze miejsce w dzielnicy Widzew, gdzie możesz skorzystać z szerokiej oferty menu, przygotowanego przez artystów kulinarnych, dla których gotowanie stanowi nie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim jest pasją, której realizacja stała się spełnieniem marzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wypróbowania pozycji z przygotowanego menu śniadaniowego.