BÉLA CIAO caffe & bistro

/ Imprezy okolicznościowe

BÉLA CIAO caffe & bistro świadczy usługi żywieniowe o wysokim standardzie, to idealne miejsce na małe :

  • rodzinne przyjęcia,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • spotkanie biznesowe,
  • jubileusze,

Swój kącik znajdą u nas również rodzice z dziećmi.

Menu przygotowujemy indwidualnie na wcześniejszym spotkaniu z Klientem.

Dania przygotowywane są według receptur wyjątkowej Szef Kuchni – Urszuli Krychniak (Czyżak), zdobywczyni wielu prestiżowych nagród i licznych wyróżnień w konkursach kulinarnych.

Kuchnia oparta jest na naturalnych, regionalnych i sezonowych produktach.

organizacja-imprez-okolicznosciowych

Oferujemy Państwu możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych w dobrze wyposażonej sali. Proponujemy wytworną przestrzeń, idealną na chrzest, komunię, większe urodziny czy bankiet.

 

Nasza restauracja Bela Ciao zlokalizowana jest w Łodzi, na terenie dzielnicy Widzew. Proponujemy możliwość organizacji imprez okolicznościowych. Nasza kuchnia dołoży wszelkich starań, aby zaskoczyć gości pysznymi posiłkami, udekorowanymi w sposób, dostosowany do okazji. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i uzgodnimy szczegóły, dotyczące menu i innych szczegółów, związanych z wybraną imprezą.

 

Organizacja imprez w Łodzi – zapraszamy do Bela Ciao

Restauracja Bela Ciao to miejsce, z którego można skorzystać w celu przyjęcia gości i zapewnienia im dobrej zabawy z pysznym domowym jedzeniem. Zapewniamy miłą atmosferę oraz przyjazną, profesjonalną obsługę. Nasi kelnerzy zadbają o to, aby każdy z gości na przyjęciu mógł poczuć się doceniony i nie odszedł z zabawy głodny.

imprezy-okolicznosciowe
imprezy-okolicznosciowe-lodz

Organizacja przyjęcia komunijnego lub chrztu

Zapraszamy wszystkich rodziców, poszukujących sali z pysznym jedzeniem i dobrą obsługą do rezerwacji terminu na Komunię Świętą lub Chrzest. Są to wyjątkowe okazje, które warto upamiętnić w rodzinnym gronie, oferując bliskim możliwość spędzenia czasu w miłej atmosferze i przy dobrym, domowym jedzeniu. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możecie mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby każdy z gości poczuł się tego dnia wyjątkowo.

Uroczysta sala na urodziny lub przyjęcie rodzinne

Chcesz zorganizować przyjęcie dla rodziny i bliskich z okazji urodzin? Zapraszamy do nas! Restauracja Bela Ciao oferuje do dyspozycji gości salę, w której możesz przyjąć najbliższą rodzinę i przyjaciół, oferując im dobrą zabawę i profesjonalne potrawy, wykonane na bazie oryginalnych autorskich receptur naszej szefowej kuchni.

okolicznosciowe-imprezy