BÉLA CIAO caffe & bistro

/ Domowe jedzenie

Restauracja Bela Ciao w Łodzi zaprasza do odwiedzin lokalu wszystkich miłośników domowego jedzenia. U nas masz okazję skorzystać z szerokiej oferty śniadaniowej oraz wybrać się na pyszny lunch. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych kucharzy wyspecjalizowanych w tworzeniu potraw naturalnych, regionalnych i sezonowych.

Jeżeli marzysz o tym, aby twoje podniebienie doznało wyrazistości oryginalnych domowych przysmaków, zapraszamy na wyśmienite jajka sadzone, pyszne zupy i kolorowe sałatki. A dla miłośników słodkości przygotowujemy naleśniki i domowe wypieki. Zachęcamy wszystkich do wypróbowania oryginalnych tostów z rybą lub wątróbką oraz wielu innych unikalnych propozycji z naszej oferty.

Obiady Łódź Widzew

Restauracja Bela Ciao usytuowana jest w dzielnicy Widzew Łódź. Dogodna lokalizacja oraz miła atmosfera miejsca sprawia, że wszyscy goście mają okazję wypocząć przy dobrym domowym posiłku. Dbamy o to, aby każda osoba, która odwiedza lokal, miała szansę spróbować świeżej potrawy, przygotowanej na bazie oryginalnej receptury. Zależy nam na tym, aby każdy był zadowolony, dlatego w naszym lokalu zawsze panuje czystość i miły nastrój.

Domowe jedzenie na miejscu i na wynos

W naszej restauracji możesz skorzystać z posiłków serwowanych na miejscu lub zabrać ze sobą zamówienie na wynos. Nasze menu składa się z propozycji, tworzonych z wysokiej jakości świeżych produktów. Zależy nam na tym, aby każdy miłośnik domowego jedzenia miał okazję spróbować czegoś nowego, ale przywodzącego na myśl domową atmosferę. Jeżeli masz ochotę na potrawy, wykonane na bazie oryginalnych receptur, zajrzyj do naszej restauracji w Łodzi. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, miłą obsługę oraz domowe jedzenie przygotowane przez specjalistów. Dbałością o standardy sanitarne oraz zaangażowaniem w gotowanie i dobrą obsługę, zyskaliśmy sympatię wielu zadowolonych klientów. Teraz i ty możesz do nich dołączyć.